S.G. Maran - Pohled na moře

Olej na kartonu, 51x69 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

31106. Pohled na moře
Dražba ukončena:24.04.2019 22:35:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč