S.G. Maran - Kytice v žardiniéře

Olej na kartonu, 47x63 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

24019. Kytice v žardiniéře
Dražba ukončena:01.11.2018 22:37:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč