Ryl Cornelius Galle podle Albrechta Dürera a Václava Hollara - Lev

Mědirytina, konec 19. století. 10x15 cm. Signováno v tisku vpravo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky. Rám mírně poškozen.

doporučujeme
Ryl Cornelius Galle podle Albrechta Dürera a Václava Hollara
89216. Lev
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč