různí autoři

15571. Soubor 5- ti grafických listů

popis: Různé techniky, různí autoři, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Některé poškozeny.

dražba ukončena: 24.01.2018 22:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 22.01.2018 17:56:21 1050