různí autoři

24671. Soubor 3 plakátů: Auto 30. léta 20. stol.

popis: 1. Auto Škoda: Litoofset,, 33x20 cm. Autor O. Šebor.
2. Auto Škoda 4R, 6R: Litoofset, 29x21 cm. Signováno Ro.
3. Morris Motors: Ofset, 34x23 cm. Nesignováno.
Všechny 3 nalepeny na kartonu.

dražba ukončena: 15.11.2018 21:58:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 14.11.2018 16:32:12 780