různí autoři - Soubor 3 plakátů: Auto 30. léta 20. stol.

1. Auto Škoda: Litoofset,, 33x20 cm. Autor O. Šebor.
2. Auto Škoda 4R, 6R: Litoofset, 29x21 cm. Signováno Ro.
3. Morris Motors: Ofset, 34x23 cm. Nesignováno.
Všechny 3 nalepeny na kartonu.

různí autoři
24671. Soubor 3 plakátů: Auto 30. léta 20. stol.
Dražba ukončena:15.11.2018 21:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.11.2018 16:32:12 780