různí autoři - Soubor 3 olejomaleb

1x signováno F. Švic, rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Rámy poškozeny.

různí autoři
7361. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:26.01.2017 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč