různí autoři - Památník se 7 originálními obrázky

Akvarel, perokoresba, kresba, od 20x33 cm po 20x17 cm. Signováno. Vázáno v plátěné vazbě. Kartonový obal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
111851. Památník se 7 originálními obrázky
Dražba ukončena:11.02.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.02.2024 19:21:19 10108