různí autoři - Konvolut 9 prací

Různé techniky, od 28x21 cm do 63x43 cm. Většina signována. 6x rám, pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
80144. Konvolut 9 prací
Dražba ukončena:26.06.2022 20:17:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2022 20:14:33 249