různí autoři - Konvolut 9 prací

Nejdelší strana: 66 cm

Různé grafické techniky, od 15x10 cm do 30x45 cm. Většina signována. 8x rámováno, 8x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
106118. Konvolut 9 prací
Dražba ukončena:26.11.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč