různí autoři

308560. Konvolut 9 grafických prací

popis: Různé grafické techniky, od 11x8 cm do 42x62 cm. Některé signovány. 1x rám, sklo, 1x paspartováno, 7x volný list.

Pozn.: Většina listů v místech poškozena.

dražba ukončena: 05.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.04.2021 14:45:02 2314