různí autoři - Konvolut 8 prací

Různé techniky, od 21x15 cm do 78x58 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
81835. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:17.08.2022 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.07.2022 18:11:49 3822
500 Kč 15.07.2022 8:58:56 1101