různí autoři - Konvolut 8 prací

Různé techniky od 8x8 cm do 30x39 cm. Některé signovány, 1x rám, pasparta, sklo. 7x sklo.

Pozn.: poškozeno.

různí autoři
79741. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:19.06.2022 20:18:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč