různí autoři - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 73 cm

Různé techniky, rozměry od 20x25 cm do 40x60 cm. Většina signována. 1x zaskleno. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
105995. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:26.11.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.11.2023 20:20:35 5305
500 Kč 22.11.2023 7:54:18 6680