různí autoři - Konvolut 7 prací

Nejdelší strana: 74 cm

Různé techniky, rozměry od 48x48 cm do 61x74 cm. Většina signována. Všechny rámovány. 3x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
109075. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:14.01.2024 20:42:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč