různí autoři - Konvolut 7 olejomaleb

Rozměry od 29x34 cm do 46x63 cm. Většina signována, všechny rámovány.

Pozn.: mírně poškozeno.

různí autoři
79779. Konvolut 7 olejomaleb
Dražba ukončena:19.06.2022 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč