různí autoři - Konvolut 7-mi prací

Nejdelší strana: 50 cm

Různé techniky, od 5x9 cm do 15x37 cm. Některé signovány. Všechny rámovány, zaskleny.

Pozn.: Obrazy malíře Spáčila jsou ofsetové tisky. Mírně poškozeno.

různí autoři
112045. Konvolut 7-mi prací
Dražba ukončena:18.02.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.02.2024 22:24:11 2467