Nejdelší strana: 50 cm
Různé techniky, od 5x9 cm do 15x37 cm. Některé signovány. Všechny rámovány, zaskleny.
Pozn.: Obrazy malíře Spáčila jsou ofsetové tisky. Mírně poškozeno.