různí autoři - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 19x27 cm do 39x50 cm. Signovány. 5x rámováno, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
74961. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:27.03.2022 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč