různí autoři - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 27x20 cm do 45x33 cm. 3x rám, 2x rám, sklo, 1x nerámováno.

Pozn.: Některé poškozeny. 1x sklo prasklé.

různí autoři
308599. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:09.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč