různí autoři - Konvolut 5 prací

Různé techniky, od 17x13 cm do 37x26 cm. Některé signovány. Všechny rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
78523. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:29.05.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.05.2022 20:18:00 7237
500 Kč 27.05.2022 19:41:38 10260