různí autoři - Konvolut 5 prací

Různé techniky, od 17x24 cm do 48x37 cm. Většina signována. Všechny zaskleny. 4x Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
76905. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:01.05.2022 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč