G.DHeuman,J.G.Pintz,M.Tyroff,S.G.Thelot

59302. Konvolut 5 prací

popis: Mědirytiny, 30x20 cm. Vše signováno v tisku vpravo dole. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč