různí autoři - Konvolut 5 olejomaleb

Nejdelší strana: 45 cm

Olejomalby, od 18x24 cm do 24x40 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
116383. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:26.05.2024 20:24:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč