různí autoři - Konvolut 5 olejomaleb

Olejomalby, od 16x13 cm do 35x24 cm. Některé signovány. 4x rám, sklo, 1x rám.

Pozn.: Rámy mírně poškozeno.

různí autoři
78577. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:29.05.2022 21:01:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.05.2022 20:58:05 468
500 Kč 29.05.2022 2:11:24 10448