různí autoři - Konvolut 5 grafických prací

Různé grafické techniky, od 10x14 cm do 20x26 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
78139. Konvolut 5 grafických prací
Zbývá:18 dnů, 5 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč