různí autoři - Konvolut 4 prací

Nejdelší strana: 66 cm

3x olejomalba, 1x tisk, od 24x31 cm do 50x60 cm. 3 signováno. Všechny rámovány. 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
116475. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:26.05.2024 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč