různí autoři

59385. Konvolut 4 litografií - Zvířata

popis: Litografie, všechny 25x36 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.05.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.05.2021 11:47:53 754