různí autoři - Konvolut 4 grafických listů

Nejdelší strana: 45 cm

Rytiny, od 13x19 cm do 20x27 cm. Většina signována v tisku.Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
89308. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:29.01.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč