různí autoři - Konvolut 33 grafických prací

Různé grafické techniky, od 9x13 cm do 31x50 cm. V+tšina signována. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
119458. Konvolut 33 grafických prací
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 27.06.2024 22:01:29 7675
500 Kč 27.06.2024 21:00:06 10207