různí autoři - Konvolut 3 prací

Různé techniky, od 20x11 cm do 27x36 cm. 2x signováno. Rámovány. 2x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
80173. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:26.06.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč