různí autoři - Konvolut 3 obrazů - Květiny

Olejomalby, od 60x50 cm do 95x60 cm. 2x signováno. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
99471. Konvolut 3 obrazů - Květiny
Dražba ukončena:23.07.2023 20:14:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.07.2023 20:11:44 5305
500 Kč 23.07.2023 16:09:10 13222