různí autoři - Konvolut 21 prací

Rozměry od 18x35 cm do 54x69 cm. Různí autoři, různé techniky. Většina signována.19x Rámováno. Některé zaskleny. Mírně počkozeno.

různí autoři
116376. Konvolut 21 prací
Dražba ukončena:26.05.2024 20:21:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč