různí autoři - Konvolut 20 prací

Různé techniky, rozměry od 12x14 cm do 36x47 cm. Většina signována. Většina rámována, zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
124161. Konvolut 20 prací
Dražba ukončena:22.09.2024 20:49:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč