různí autoři - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 75 cm

Olejomalby, 23x62 cm a 39x49 cm. 1x nesignováno, 1x monogramováno. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
113237. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:17.03.2024 21:13:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč