různí autoři - Konvolut 2 prací

Různé techniky, 70x59 cm a 54x85 cm. 1x signováno, 2x rámováno, 1x paspartováno, 2x zaskleno.

Pozn.: mírně poškozeno

různí autoři
88696. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:22.01.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč