různí autoři - Konvolut 19 prací

Různé techniky, rozměry od 11x8 cm do 36x52 cm. Většina signována. Většina rámována, většina zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
128301. Konvolut 19 prací
Dražba ukončena:10.11.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč