různí autoři - Konvolut 19 prací

Různé techniky, rozměry od 16x34 cm do 50x40 cm. Většina signována. Většina rámována, některá zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
128250. Konvolut 19 prací
Dražba ukončena:10.11.2024 20:37:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč