různí autoři - Konvolut 19 prací

Různé techniky, od 13x13 cm do 40x31 cm. 18x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.. Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
115064. Konvolut 19 prací
Dražba ukončena:28.04.2024 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč