různí autoři - Konvolut 14 olejomaleb

Olejomalby, od 16x13 cm do 61x79 cm. Některé signovány. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
96163. Konvolut 14 olejomaleb
Dražba ukončena:04.06.2023 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč