různí autoři - Konvolut 13 prací

Různé techniky, od 26x37 cm do 140x100 cm. Většina signována. Většina rámována, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
110112. Konvolut 13 prací
Dražba ukončena:21.01.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč