různí autoři - Konvolut 13 olejomaleb

Olejomalby, od: 14x19 cm do 30x30 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
95987. Konvolut 13 olejomaleb
Zbývá:4 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.06.2023 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč