různí autoři - Konvolut 12 prací

Různé techniky, od 25x17 cm do 50x40 cm. Většina signována. 5x nerámováno. 4x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
80163. Konvolut 12 prací
Dražba ukončena:26.06.2022 20:37:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč