různí autoři

69658. Konvolut 12 grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 16x13 cm do 39x31 cm. Většina signována. 10x paspartováno. 2x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.11.2021 20:11:55 2358