různí autoři - Konvolut 11 prací na papíře

Kombinované techniky od 23x33 cm do 51x82 cm. Většina signována. Všechny rámovány a zaskleny.

Pozn.: mírně poškozeno

různí autoři
88997. Konvolut 11 prací na papíře
Dražba ukončena:15.01.2023 21:00:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč