různí autoři - Konvolut 11 prací

Různé techniky, rozměry od 42x28 cm do 52x71 cm. Většina signována. Většina rámována, některá zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
128238. Konvolut 11 prací
Dražba ukončena:10.11.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč