různí autoři - Konvolut 10 prací

Různé techniky, od 18x13 cm do 50x35 cm. Některé signovány. Všechny rámovány a zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
127309. Konvolut 10 prací
Dražba ukončena:27.10.2024 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč