různí autoři - Konvolut 10 olejomaleb

Olejomalby, od 35x48 cm do 66x90 cm. Většina signována. 8x rámováno, 2x nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
80151. Konvolut 10 olejomaleb
Dražba ukončena:26.06.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč