různí autoři - Konvolut 10 olejomaleb

Olejomalby, rozměry od 32x43 cm do 54x72 cm. Většina signována. 6x rámováno.

různí autoři
96156. Konvolut 10 olejomaleb
Dražba ukončena:04.06.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč