Nejdelší strana: 42 cm
Kombinovaná technika 35x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Suchá jehla 23x17 cm. Signováno nečitelně. Rám, pasprta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.