1. M.J. Černý, Lidé v podloubí, litografie, 27 x 40 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole a datováno 1954,
2. Varhaník, kolorovaná kresba,25 x 18 cm, rám, zaskleno, signováno nečitelně vlevo dole a datováno 23,
3. Zlatá ulička, suchá jehla, 12 x 16 cm, rám, zaskleno, signováno nečitelně vpravo dole.