Růžička - Noční město

Pastel, 17x15 cm. Signováno vpravo dole Růžička. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V paspartě skvrnky.

303385. Noční město
Dražba ukončena:27.01.2020 20:13:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč